Zaproszenie na inaugurację

Grupa American Heart of Poland zaprasza na inaugurację swojej działalności w Szpitalu im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim. W ramach uroczystości, w piątek, 27 maja odbędą się bezpłatne wykłady w ramach Klubu Pacjenta z udziałem wybitnych specjalistów na temat profilaktyki i leczenia chorób serca.
Grupa American Heart of Poland przykłada dużą uwagę do działań związanych z edukacją i profilaktyką zdrowotną oraz do współpracy z władzami i społecznościami lokalnymi. Będzie to widoczne podczas inauguracji działalności w Drawsku Pomorskim, kiedy to odbędzie się bezpłatny inauguracyjny wykład w ramach Klubu Pacjenta, podczas którego wybitni specjaliści w dziedzinie kardiologii i kardiochirurgii będą mówić o profilaktyce i leczeniu chorób serca. Wykłady rozpoczną się o godz. 13:00 w Drawskim Ośrodku Kultury, przy ulicy Piłsudskiego 12.
W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób zapobiegać chorobom serca, co jest najważniejsze w ich diagnozowaniu i leczeniu, a także na co musimy zwracać uwagę przy niewydolności serca i chorobach współtowarzyszących. W naszych działaniach edukacyjnych staramy się skupiać na zagadnieniach najbardziej aktualnych i istotnych dla pacjentów. Stąd też w programie wykładów nie zabraknie też np. takich tematów, jak sposoby dbania o serce po pandemii.
Jednym w prelegentów będzie prof. dr hab. med. Maciej Lesiak, FESC, Kierownik Katedry i Kliniki Kardiologii, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który poprowadzi wykład na temat: „Choroby serca w XXI wieku – diagnostyka, leczenie i zapobieganie”.
Pacjentów profesor przyjmuje w naszej placówce na ul. św. Wawrzyńca 1c/38 w Poznaniu.
Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Nowe badania w ofercie

W naszej placówce możesz wykonać USG jamy brzusznej oraz USG tarczycy.[więcej]

Otwarcie Poradni Post-COVID

Informujemy, że od stycznia 2021 roku rusza w naszej placówce na św. Wawrzyńca 1c/38 Poradnia Post-COVID[więcej]

Wracamy do Was!

Można już zapisać się na wizytę w naszej poradni dzwoniąc pod nr tel. 506 275 303 lub 306. Nadal można korzystać także z naszych teleporad.[więcej]

Partnerzy