Nowe pakiety - Świadoma Kobieta i Świadomy Mężczyzna

Już od 04.11.2019 wprowadzamy dla Państwa dwa nowe pakiety Świadoma Kobieta, Świadomy Mężczyzna, do skorzystania serdecznie zapraszamy….

Bądź świadomy, badaj się!!!

 

ŚWIADOMA KOBIETA 459 ZŁ
(konsultacja kardiologiczna, EKG, echo serca, analiza składu masy ciała, doppler tętnic szyjnych lub kończyn dolnych, USG tarczycy)
ŚWIADOMY MĘŻCZYZNA 549 ZŁ 
(konsultacja kardiologiczna, EKG, echo serca, analiza składu masy ciała, doppler tętnic szyjnych lub kończyn dolnych, konsultacja urologiczna)

Pakiety i Promocje

PODARUJ BLISKIM PREZENT OD SERCA

POLECAMY SZEROKI WYBÓR PAKIETÓW KARDIOLOGICZNYCH DOSTOSOWANYCH DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB [więcej]

Pakiet badań Nadciśnienie!

Jeśli chorujesz na nadciśnienie tętnicze i zastanawiasz się jak choroba wpływa na kondycję Twojego serca oraz jeśli chcesz  mieć pewność, że  choroba jest odpowiednio leczona i że skutecznie przeciwdziałasz niebezpiecznym incydentom sercowo- naczyniowym, skorzystaj z Nowego pakietu badań Nadciśnienie. [więcej]

Programy diagnostyczne

Rozpoznanie choroby  serca i układu krążenia na wczesnym etapie  rozwoju,  ułatwia proces leczenia oraz znacznie poprawia rokowania, dając szanse na długie życie. Wczesna diagnoza możliwa jest tylko wtedy jeśli regularnie wykonujemy badania kontrolne. Zapoznaj się z ofertą kompleksowych programów diagnostycznych, dających pełen wgląd w kondycję serca i naczyń.   [więcej]

Partnerzy