SPECJALNA OFERTA BADAŃ DLA UCZESTNIKÓW POZNAŃSKIEGO PÓŁMARATONU

SPECJALNA OFERTA BADAŃ DLA UCZESTNIKÓW POZNAŃSKIEGO PÓŁMARATONU

Ruszyły zapisy na kolejną, 9 już edycję PKO Poznań Półmaratonu, co oznacza stan pełnej gotowości naszej załogi na przyjmowanie zmotywowanych i świadomych sportowców. Jak co roku, chcemy zadbać o bezpieczny start wszystkich uczestników zawodów, dlatego badania rozpoczynamy już teraz. Biegacze posiadający numer startowy mogą skorzystać z dedykowanej oferty badań, które sprawdzą w jakiej kondycji jest ich serce oraz zweryfikują czy ich organizm jest przygotowany na podjęcie intensywnych treningów. Do wyboru zawodnicy mają 3 pakiety badań:

Pakiet Podstawowy: 40 zł
konsultacja kardiologiczna, ekg spoczynkowe, analiza składu ciała
Pakiet rozszerzony: 120 zł
konsultacja kardiologiczna, ekg spoczynkowe, echo, analiza składu ciała
Pakiet Pełny*: 200 zł
konsultacja kardiologiczna, ekg spoczynkowe, echo, próba wysiłkowa, analiza składu ciała, badania laboratoryjne ( morfologia, Fe, glukoza, kreatynina, TSH, elektrolity)

*Warunkiem uczestnictwa w teście próby wysiłkowej jest pozytywne przejście badania echo serca .

Prawie pół tysiąca uczestników poznańskiego maratonu i półmaratonu zbadało u nas swoje serce w 2015 roku. Wciąż czekamy na Ciebie!

Nie odkładaj wizyty w I-kar na ostatnią chwilę, im wcześniej wykonasz badania , tym szybciej poznasz możliwości swojego organizmu  i tym lepiej zaplanujesz treningi, które skutecznie rozwijać będą wytrzymałość biegową.

Serdecznie Zapraszamy!

W celu umówienia dogodnego terminu badania prosimy dzwonić pod numer:

61 895 12 28 / 61 855 19 17 lub pisać na e-mail: rejestracja@i-kar.pl.

 POMYSŁ NA PREZENT!

Jeśli ktoś z Twoich bliskich jest równie aktywny, a niekoniecznie biegnie w półmaratonie, możesz podarować mu Voucher na jeden z pakietów badań, który zakupić można w rejestracji Kliniki I-kar Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia, ul Szkolna 8/12 Poznań.

Warto zadbać o zdrowie i kondycję serca Twoich bliskich!

 

Aktualności

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne

Z radością informujemy, że od sierpnia udostępnimy możliwość konsultacji dietetycznych w naszej placówce w Poznaniu. Do naszego zespołu dołącza Pani Maria Chrobot. Po więcej szczegółów i zapisy na konsultacje zapraszamy pod numerami: 506-275-306 i 506-275-303. [więcej]

Otwarcie Poradni Post-COVID

Informujemy, że od stycznia 2021 roku rusza w naszej placówce na św. Wawrzyńca 1c/38 Poradnia Post-COVID [więcej]

Wracamy do Was!

Można już zapisać się na wizytę w naszej poradni dzwoniąc pod nr tel. 506 275 303 lub 306. Nadal można korzystać także z naszych teleporad. [więcej]

Partnerzy