Pakiety dietetyczne

Dietetyk Poznań

Osiągniecie wymarzonej sylwetki okazuje się łatwiejsze, jeśli na drodze do tego celu towarzyszy dietetyk. Z jego pomocy mogą skorzystać osoby odchudzające się, ale także ci, których celem jest nabranie masy – borykające się z niedowagą, kobiety planujące ciążę oraz pacjenci po wyniszczających organizm chorobach.

Bez względu na motywy, z jakimi zgłaszają się do Nas pacjenci, dietetyk mgr Beata Feldmann ,w oparciu o upodobania żywieniowe, prowadzony tryb życia, wyniki badań (m.in. pomiar tkanki tłuszczowej), opracowuje zindywidualizowany program żywieniowy. Najczęściej dieta zostaje rozpisana na 2 tygodnie. Dietetyk kliniczny, mgr Beata Feldmann, na co dzień pracuje z pacjentami z chorobami metabolicznymi, chorobami układu krążenia i chorobami nowotworowymi, wdrażając leczenie dietetyczne, które wspiera proces leczenia i zdrowienia.

Zmiana diety okazuje się skuteczna w leczeniu wielu chorób, jeśli zatem zmagasz się z nadciśnieniem, cukrzycą,miażdżycą,zaburzeniami lipidowymi( cholesterol), chorobami reumatologicznymi czy nowotworowymi, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia, jakim wyróżnia się dietetyk mgr Beata Feldmann.

 

 

Zobacz ofertę!

Partnerzy