Zapraszamy na konsultacje dietetyczne

Z radością informujemy, że od sierpnia udostępnimy możliwość konsultacji dietetycznych w naszej placówce w Poznaniu. Do naszego zespołu dołącza Pani Maria Chrobot, która specjalizuje się w dietetyce klinicznej, w szczególności w dietozależnych chorobach cywilizacyjnych, np. otyłość, choroby układu krążenia, cukrzyca typu 2, zaburzenia lipidowe, a także choroby przewodu pokarmowego. Dodatkowo posiada wiedzę o dietetyce sportowej, czyli jak sposób żywienia wpływa na wydolność, formę i kondycję osób aktywnych fizycznie.

 

W pracy z pacjentem zwraca szczególną uwagę na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych, właściwe podejście do diety oraz edukację żywieniową. Regularnie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych, wykładach i szkoleniach.

 

Pani Maria doświadczenie zdobyła podczas pracy na Oddziale Chorób Zakaźnych i Neurologii oraz Oddziale Neurologicznym Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie miała kontakt z pacjentami z chorobami neurologicznymi, w tym: mózgowe porażenie dziecięce, padaczka i zaburzenia neurorozwojowye, takie jak autyzm i ADHD.

 

Po więcej szczegółów i zapisy na konsultacje zapraszamy pod numerami: 506-275-306 i 506-275-303.

 

 

Aktualności

Otwarcie Poradni Post-COVID

Informujemy, że od stycznia 2021 roku rusza w naszej placówce na św. Wawrzyńca 1c/38 Poradnia Post-COVID [więcej]

Wracamy do Was!

Można już zapisać się na wizytę w naszej poradni dzwoniąc pod nr tel. 506 275 303 lub 306. Nadal można korzystać także z naszych teleporad. [więcej]

Inspektor Ochrony Danych

Zgodnie z obowiązującymi przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych, wyznaczyliśmy w naszej placówce Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pan Łukasz Bieńkowski. Wszelkie zapytania dotyczące przetwarzania danych osobowych kierować można na adres mailowy: iod@i-kar.pl [więcej]

Partnerzy