Szpital prywatny

 

Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia, którego siedzibą jest Poznań, to szpital prywatny z jednym z najnowocześniejszych oddziałów kardiologii. Każdy nasz lekarz to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Dla wygody pacjentów posiadamy pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Dostępne są osobne łazienki, Internet oraz telewizja. Nasz szpital prywatny wyposażony jest także w salę służącą monitorowaniu pacjentów. Mogą oni również korzystać z tarasu i pokoju socjalnego.

Wiemy jak ważny jest dobry kontakt lekarza z pacjentem, dlatego dbamy o to, aby naszą kadrę tworzyli najlepsi. Przyjazna atmosfera jest bowiem równie istotna jak skuteczne leczenie. Nasz szpital prywatny specjalizuje się w rehabilitacji kardiologicznej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowe badania dotyczące układu krążenia i serca. W niektórych wypadkach lekarz to za mało, nieustannie poszerzamy więc nasz zespół o fizjoterapeutów, psychologów i dietetyków. W naszym szpitalu prywatnym, posiadamy również specjalistów z dziedzin takich jak: kardiologia, angiologia, hipertensjologia, kardiochirurgia, okulistyka i choroby naczyń.

Każdy lekarz z naszej kadry indywidualnie podchodzi do pacjenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą opiekę. W naszym szpitalu prywatnym, po przeprowadzonym przez lekarza badaniu, jesteśmy w stanie zaprogramować odpowiedni cykl treningów dla osób mających problemy z układem krążenia. Oferta jest skierowana także dla osób o obniżonej tolerancji wysiłku. Nasz program treningowy zapewnia jej poprawę i pozwala zdiagnozować wczesne problemy sercowo-naczyniowe.

Partnerzy